poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł

cellulit

(24 produkty)

Apteka internetowa oferuje środki na cellulit

Cellulit jest problemem, z którym zmaga się wiele kobiet. Nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej jest jednym z głównych powodów niskiej samooceny wśród kobiet. Na szczęście dziś wiemy już jak pozbyć się cellulitu, choć termin "pozbyć się" nie jest tutaj optymalny, bo cellulitu się nie leczy. Mimo wszystko można go zredukować, na co zresztą decyduje się wiele kobiet. Walka z cellulitem i zwalczanie tak zwanej "pomarańczowej skórki" nie jest jednak zadaniem łatwym. Najprościej jest zapisać się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne lub kupić masażer do cellulitu. To jednak wymaga poświęcenia dużej ilości środków, przez co większość kobiet na taki krok nie chce, a raczej nie może się zdecydować. Co im pozostaje? Na pewno ważna jest sama dieta na cellulit, która musi być pozbawiona tłuszczów. To jednak nie wszystko. Dobre efekty daje również wiele tabletek dostępnych w aptekach.

Rodzaje i zadania tabletek na cellulit

Głównym zadaniem tabletek na cellulit jest lipoza. Jest to nic innego, jak część procesu przyspieszenia przemiany metabolizmu, a w zasadzie proces, którego zadaniem jest rozłożenie tłuszczów do takiej postaci, aby te mogły zostać szybko z organizmu usunięte. Inne tabletki mają z kolei poprawić mikrocyrkulację krwi i limfy. To skutkuje natomiast prawidłowym rozłożeniem się komórek tłuszczowych i zarazem usunięciem zalegających w organizmie toksyn. Istnieje jeszcze coś takiego jak cellulit wodny. Celem takich tabletek jest natomiast eliminacja wody z organizmu oraz usunięcie jej wraz z zawartymi w niej toksynami.

Spalanie tkanki tłuszczowej

Skład tabletek na cellulit spowodowany nadmiarem tkanki tłuszczowej tworzy między innymi wyciąg z morszczynu. Ten ma za zadanie stymulować przemianę materii i przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Poza tym znajdują się w nich często także olej rybi, zawierający pobudzające metabolizm nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 oraz zielona herbata. Ta z kolei zapobiega utracie jędrności skóry, a przy okazji przyspiesza też proces redukcji komórek tłuszczowych. Krążenie krwi i limfy poprawia między innymi wyciąg z wąkrotki azjatyckiej. Przy okazji zapobiega on zaleganiu komórek tłuszczowych w organizmie, a także korzystnie wpływa na kondycję włókien kolagenowych. Redukować tę formę cellulitu ud czy pośladków pomagają też wyciąg z nasion winogron oraz czerwonej herbaty. Korzystne działanie gwarantuje również kwas gamma linolenowy zawarty w oleju z ogórecznika. Nie tylko wspomaga on wydalanie toksyn z organizmu, ale też wpływa na prawidłową cyrkulację krwi w skórze, dostarczając do niej tlen.

Cellulit wodny

Przy cellulicie wodnym zainteresować się trzeba produktami zawierającymi algi morskie, kwas hialuronowy czy wyciąg z pokrzywy. Eliminują one wodę oraz toksyny. Właściwości moczopędne wykazują również opuncja figowa i mniszek pospolity. Tabletki to jednak nie wszystko. Nie zapominajcie również o ćwiczeniach na cellulit. Te pomogą Wam spalić tkankę tłuszczową i przy okazji wymodelować sylwetkę.
WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW