poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł

płatki, plastry kosmetyczne

(10 produktów)

Plastry i płatki oczyszczające

Któż z nas przynajmniej raz w swoim życiu nie borykał się z problemem cieni i obrzęków pod oczami lub nie walczył z nieestetycznymi wągrami na nosie? Z całą pewnością nie ma osoby, która nie doświadczyła takich właśnie problemów. Nie ma też wątpliwości, że opuchnięte powieki czy pojawiające się w najmniej odpowiednim momencie wypryski potrafią skutecznie zepsuć nam humor na cały dzień. Na szczęście na rynku dostępny jest szereg produktów, które stanowią skuteczną pomoc w walce ze wszystkimi wymienionymi wyżej mankamentami urody. Jednym z miejsc, w którym z całą pewnością odnaleźć można wiele interesujących tego typu produktów, jest właśnie apteka. Nasza apteka internetowa oferuje Państwu szeroki wybór płatków i plastrów kosmetycznych o różnym przeznaczeniu. Są wśród nich oczyszczające plastry na nos, płatki pod oczy, plastry na wypryski, a także chusteczki przeznaczone do pielęgnacji skóry.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w płatki pod oczy?

Przede wszystkim dlatego, że działają wielozadaniowo. Co to oznacza? Po zastosowaniu płatków pod oczy skóra odzyskuje młody i atrakcyjny wygląd. Jest rozjaśniona, a opuchnięcia i cienie zostają w widoczny sposób zredukowane. W zależności od tego, o jakim działaniu produkt wybierzemy, za sprawą płatków pod oczy możemy ujędrnić te okolice, odżywić skórę, a także silnie ją nawilżyć. Regularne używanie omawianego produktu sprawia, że pojawienie się pierwszych zmarszczek mimicznych w okół oczu zostanie opóźnione. Jedną z najważniejszych zalet płatków jest fakt, że efekty widoczne są już po jednym użyciu. Produkt świetnie sprawdzi się więc w sytuacjach awaryjnych, czyli takich, kiedy mimo dużego zmęczenia musimy wyglądać na wypoczętych i pełnych energii. Natomiast, aby rezultaty utrzymywały się naprawdę długo, wystarczy stosować płatki od jednego do dwóch razy w tygodniu. Używanie płatków jest łatwe i wygodne, dlatego każdy może samodzielnie je zaaplikować. A kiedy produkt jest już na naszej twarzy, my możemy poświęcić czas na inne obowiązki bądź przyjemności. Ze względu na szereg zalet, płatki kosmetyczne cieszą się dużą popularnością zwłaszcza wśród kobiet. Dostępne są w różnych sklepach stacjonarnych oraz w sieci. Szeroką ofertę posiadają najczęściej zwłaszcza apteki internetowe. A jakie korzyści daje używanie plasterków na wypryski? Plastry na wypryski to kolejny produkt warty uwagi, który odnajdą Państwo w asortymencie naszej apteki online. Co warto o nich wiedzieć? Na pewno to, że są one produktem o działaniu punktowym. Dzięki temu ich działanie skupia się w całości na wybranym problemie. Co plastry mogą zrobić dla naszej skóry? Przede wszystkim działają antybakteryjnie i łagodzą powstałe na twarzy wypryski. Sprawiają, że cera jest gładsza, a problem zredukowany. Pomagają również zniwelować przebarwienia i w zauważalny sposób poprawiają wygląd skóry. Efekty widoczne są już po pierwszym użyciu, ponieważ plastry działają na wypryski wysuszająco i wspomagają ich gojenie. Dzięki temu, że plastry aplikuje się tylko na miejsce, gdzie pojawił się problem, są one właściwie niezauważalne, a co za tym idzie, można z nich korzystać również w ciągu dnia.

Plastry oczyszczające na nos - czy warto je kupić?

Zdecydowanie tak. Dlaczego? Ponieważ każdy z nas powinien systematycznie oczyszczać pory, a te w okolicach nosa są najbardziej widoczne, i często rozszerzone, przez co zbiera się w nich sporo zanieczyszczeń, co z kolei prowadzi do tworzenia się wągrów. Te ostatnie to nieestetyczny i wstydliwy problem, a ze względu na miejsce, w którym występują, szczególnie trudno je ukryć. Z pomocą przychodzą więc plastry na nos, które pomagają oczyścić pory i sprawiają, że nasza cera wygląda w tych okolicach na zadbaną. Aplikacja plastrów jest bardzo łatwa. Wystarczy nakleić je na nos i odczekać odpowiednią chwilę (najczęściej producenci zalecają, aby plaster znajdował się na nosie kilkanaście minut), a następnie delikatnie odlepić produkt. Wraz z nim usunięte zostaną wszelkie zanieczyszczenia. Aby nie dopuścić do tworzenia się wągrów należy regularnie oczyszczać pory, dlatego też zalecane jest cotygodniowe używanie plasterków. Z tego produktu mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a jego cena z całą pewnością zadowoli każdego. Plastry kosztują najczęściej zaledwie kilka złotych, a mogą przynieść naszej cerze wyczekiwaną ulgę i pomoc. Dlatego też bez wątpienia warto się w nie zaopatrzyć. Ważne, aby nie naklejać plastrów na znamiona i podrażnienia. Nie są także polecane dla posiadaczy bardzo wrażliwej cery.
WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW