poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł

kremy mocujące protezy zębowe

(16 produktów)
Często w kremach do mocowania protez zębowych są organiczne związki pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Środki smakowo-zapachowe mogą być również stosowane w celu zmniejszenia dyskomfortu lub stworzenia poczucia świeżości w jamie ustnej. W aptece dostępnych jest również wiele produktów na bazie cynku. W połączeniu z innymi komponentami zapewnia dobre trzymanie się powierzchni.

Apteka internetowa – składniki czynne kremów mocujących protezy zębowe

Przeglądając ofertę apteki online można natrafić na kremy różnych producentów i w różnych cenach, jednak najważniejsze są substancje czynne na bazie, których zostały wyprodukowane te produkty. Kremy mocujące protezy zębowe służą do utrzymania wyjmowanych protez do jedzenia, przy energicznej aktywności, która polega na otwieraniu ust na przykład mówienie, śpiew itd. Dobrej, jakości krem nadaje się do mocowania protez nylonowych. Można także użyć kremu do akrylowych protez. Wynika to z cech konstrukcyjnych i samego tworzywa sztucznego.
Kremy mocujące protezy zębowe do 12 godzin uniemożliwiające dostawanie się pożywienia
W aptece można kupić krem z cynkiem i bez cynku w kompozycji, ponieważ został zastąpiony żywicą arabską. Można także nabyć bardzo mocny wariant, który będzie zawierał ciekłą parafinę, gumę arabską, wazelinę, mentol, krzem, mleczan mentylu i sól kwasu maleinowego z eterem metylenylowym. Takie kremy stosuje się zarówno do protez zębowych całkowitych jak i częściowych. Oczywistą zaletą kompozycji jest elastyczność uzyskana dzięki zastosowaniu olejów mineralnych. Jeżeli ktoś posiada zwiększoną wrażliwość może zdecydować się na odświeżającą opcję. Nie zawiera w sobie cynku, a powoduje przyjemną świeżość i łagodzi dyskomfort, zwiększa siłę zgryzu. Składniki kremu mają działanie kojące, odświeżające, znieczulające i przeciwzapalne. Krzem zawarty w kremie niweluje stany zapalne jamy ustnej, krwawienie dziąseł uszkodzenia od protez zębowych.
Krem do mocowania protez zębowych z prostą kompozycją zapewniający zarówno wydajność, jak i bezpieczeństwo

Krem zawiera następujące komponenty:

- Alkohol etylowy. Etanol jest tu substancją pomocniczą i dlatego jest stosowany w minimalnych dawkach.
- Wazelina - zapewnia efekt smarowania, dzięki czemu błona śluzowa nie ulega podrażnieniu podczas noszenia protezy.
- Karboksymetyloceluloza sodowa. Absorbujące cząsteczki śliny, ta substancja zwiększa objętość kremu, umożliwiając wypełnienie całej przestrzeni między powierzchnią protezy a błoną śluzową. Po tym jak komponent spełnia swoją funkcję, struktura niezawodnie przywiera.
- Poliwinylooctan jest głównym środkiem utrwalającym działającym tylko na suchej powierzchni. Plus to, że ta substancja nie reaguje na temperaturę. Więc jedząc coś gorącego i pijąc herbatę, nie ryzykuje się wypadnięciem protezy.

Krem mocujący do protez bez smaku i zapachu z aloesem

Dostępny w aptece internetowej krem z aloesem nie zmienia smaku jedzenia i wspomaga regenerację dziąseł. Skład kremu do mocowania protez zębowych to: mieszanina soli i wapnia kopolimeru eteru metylowinylowego i bezwodnika kwasu maleinowego, karboksymetyloceluloza, parafina, wazelina, ekstrakt aloesu, koloidalny dwutlenek krzemu, mentol, azorubina,  benzoesan metylu. Dzięki zawartości tych składników można uzyskać mocowanie protezy do 12 godzin, nawet nakładając krem na mokrą protezę. Aloes zawarty w kremie odbudowuje podrażnione dziąsła i przyspiesza gojenie się urazów. Po zastosowaniu tego produktu jedzenie nie przedostaje się, ponadto zabezpiecza dziąsła przed naciskiem protezy.

Bardzo mocny krem do mocowania protez zębowych

Apteka online posiada w swojej ofercie także wysoce mocny krem, którego główne składniki to: wapń, sód PVM/MA kopolimery, wazelinę, gumę celulozową, olejek parafinowy. Trzeba przyznać, że wapń i sód posiadają działanie bakteriobójcze, przeciwzapalnie, oczyszczające i ściągające, co doskonale wpływa na stan dziąseł. Składniki kremu do mocowania protez zębowych znacznie poprawiają i utrzymuje zwartość komórek śródbłonka naczyń. Krem nie posiada w składzie cynku, który powoduje nieprzyjemny posmak w ustach, utrzymuje stabilność protezy zębowej przez 12 godzin, chroniąc przed przedostawaniem się pod nią pozostałości pokarmu.
Mocny krem do mocowania protez o długim działaniu
Apteki internetowe dysponują wieloma dobrej, jakości kremami do mocowania protez, między innymi proponują krem odporny na działanie gorących posiłków, bez glutenu i cynku. W swoim składzie zawiera: gumę celulozową, wapń, sód, olejek parafinowy, wazelinę, rumianek pospolity, który posiada właściwości antybakteryjne. Zawartość tego zioła pozwoli skutecznie usunąć ewentualne ranki i podrażnienia wynikające z noszenia protezy.  Przeglądając ofertę, jaką posiada apteka online można stwierdzić, że wybór kremu do mocowania protez zębowych nie zależy od marki ani ceny, tak jak ma to miejsce w przypadku odzieży i urządzeń lub samochodów. Nie ma koncepcji prestiżu produktu. Należy spojrzeć na skuteczność, skład, brak komponentów, które są szkodliwe dla organizmu człowieka.
WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW