poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł

WYSYŁKA
 
 1. Skompletowanie i wysyłka zamówienia odbywa się w ciągu 2 dni od zaksięgowania wpłaty lub wyboru opcji pobrania.
 2. Aż 95% przesyłek w obszarze Polski trafia do klientów następnego dnia po przekazaniu przesyłki kurierowi.
 3. Zamówienia o wartości powyżej 300 zł są objęte darmową wysyłką, bez względu na ilość zamówionych produktów, wagę oraz wybraną formę płatności.

    9 zł - Pocztex, odbiór w punkcie
  10 zł - Pocztex, odbiór w punkcie (pobranie)
  10 zł - Pocztex kurier
  12 zł - Pocztex kurier (pobranie)
  12 zł - kurier DPD
  15 zł - kurier DPD (pobranie)
   
 4. Podając nr przesyłki na stronie firmy kurierskiej DPD lub Poczty Polskiej można sprawdzić status zamówienia.
 5. Sklep internetowy posiada w ofercie możliwość wysłania zamówienie poprzez firmę, która gwarantuje utrzymanie temperatury w zakresie 15-25 stopni Celsjusza w czasie transportu od nadawcy do odbiorcy. Cena za taką usługę wynosi 60 zł za przesyłkę o masie do 5 kg. W przypadku chęci skorzystania z takiej formy wysyłki prosimy o kontakt z apteką.
    
PŁATNOŚĆ
 
 1. Klient może wybrać jeden z poniższych sposobów płatności:
   
 • pobranie (zapłata przy odbiorze na obszarze Polski)
 • PayU (szybkie przelewy)
 • BLIK
 • karta / Google Pay / Apple Pay
 • PayPal
 • tradycyjny przelew na konto w walucie PLN: Raiffeisen Polbank 54 1750 1035 0000 0000 2993 6641  ;  ISOFARM Sp. z o.o. ul. Ludowa 7
 • tradycyjny przelew na konto w walucie EURO: IBAN: PL 85 1750 1035 0000 0000 3364 5945   SWIFT: RCBWPLPW  ;  ISOFARM Sp. z o.o. ul. Ludowa 7

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY
 
 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia(na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną na adres sklep@zaufane-apteki.pl). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy (pobierz wzór), jednak nie jest to obowiązkowe.
 3. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 4. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 5. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 6. Proszę odesłać rzecz niezwłocznie na adres: "ZAUFANE APTEKI" APTEKA ISOFARM, ul. Piotrowicka 98, 40- 724 Katowice nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
 7. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
 8. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 9. Prosimy także o przesłanie wraz z produktem dowodu zakupu (faktura lub paragon), co usprawni procedurę zwrotu.
 10. Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:
 • umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia
 • umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 • umowy, w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami
 • brak zastosowania przepisów ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. poz. 827)
 • możliwość zwrotu produktu leczniczego wyłącznie w przypadkach, o których mowa w art. 96 ust. 6 ustawy z dnia 6 września 2001 r. - Prawo farmaceutyczne
 • produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi, za wyjątkiem opisanym w przepisach prawa farmaceutycznego