the top quaility and cheap price fendi aaa quality messenger bags 640482 won't let you down.clone rolex air king rolex centered on the introduction of ultra-thin mechanised components. Kosmetyki przeciwzmarszczkowe do twarzy na noc | zaufane-apteki.pl
poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł

kosmetyki przeciwzmarszczkowe

(41 produktów)

Kosmetyki na zmarszczki na noc

Wiele osób patrząc w lustro i zauważając na swojej twarzy zmarszczki zaczyna się nimi przejmować, panikować. Zmarszczki są problemem, który z czasem pojawia się u każdego. Jednak dzisiaj można walczyć ze zmarszczkami i to skutecznie. Istnieje mnóstwo kosmetyków na zmarszczki, które można kupić w aptekach.

Krem na zmarszczki

Kosmetykiem, który skutecznie zwalcza zmarszczki jest krem. Na rynku działa wielu producentów, którzy oferują kremy przeciwdziałające, jak i zwalczające istniejące już zmarszczki. Kremy przeciwzmarszczkowe stosowane są nawet przez osoby w młodym wieku. Już profilaktycznie zapobieganie pojawianiu się zmarszczek jest dobrą praktyką, dlatego dobrze jest stosować kremy przeciwzmarszczkowe nawet od 20 roku życia. Przed 30 rokiem życia skóra człowieka zaczyna się już powoli starzeć. Z czasem metabolizm organizmu zaczyna zwalniać, maleje liczba hormonów. Wolna przemiana materii ma spory wpływ na skórę. Zmniejsza się ilość kolagenu i elastyny, komórki naskórka wolniej się odnawiają, skóra zaczyna się wolniej regenerować. Jednak dzięki kosmetykom przeciwzmarszczkowym na noc do twarzy można spowolnić ten proces i sprawić, że zmarszczki przestaną się pojawiać. Kosmetyki przeciwzmarszczkowe stosować można na wszelkie rodzaje zmarszczek, które pojawiają się na twarzy. W aptece znaleźć można kosmetyki na zmarszczki pod oczami, na zmarszczki mimiczne, zmarszczki posłoneczne, przebarwienia, czy też ogólne kremy na zmarszczki. Apteki internetowe, jak i zwykłe placówki oferują kosmetyki zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn i to w każdym wieku.

Co zawierają kosmetyki na zmarszczki i jak działają te składniki

Kosmetyki przeciwzmarszczkowe do twarzy na noc zawierają w sobie różne substancje aktywne. W zależności od producenta substancje te mogą być różne, jednak jest kilka takich, które często spotykamy w kremach na zmarszczki. Substancje takie muszą spełniać wiele funkcji. Bardzo ważne jest nawilżanie skóry, toteż kosmetyki do twarzy zwalczające zmarszczki muszą zawierać nawilżacze. Popularnym nawilżaczem stosowanym w kosmetykach jest kwas hialuronowy. Jedna cząsteczka tego kwasu jest w stanie przyciągnąć kilkaset cząsteczek wody. Inną substancją, którą powinien zawierać dobry kosmetyk jest Retinol. Jest to forma witaminy A, dzięki której krem zyskuje właściwości stymulując odnowę komórek naskórka. Retinol sprawia także, że skóra staje się bardziej elastyczna, ponadto zapobiega tworzeniu się nowych zmarszczek oraz niweluje już istniejące. Witamina C to także ważny składnik kosmetyku na zmarszczki. Jest ona doskonałym antyutleniaczem, który chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Witamina C dzięki swoim właściwościom zwiększa odporność ścian naczyń włoskowatych, a także zmniejsza możliwość pojawiania się przebarwień na skórze. Koenzym Q10 także jest w stanie pomóc skórze w walce ze zmarszczkami, dlatego jest częstym składnikiem kosmetyków przeciwzmarszczkowych do twarzy, stosowanych na noc. Chroni on skórę przed szkodliwym działaniem słońca, a także niweluje małe zmarszczki wokół oczu. Peptydy to składniki, które mają za zadanie opóźniać proces starzenia się skóry. Dokonują tego poprzez pobudzanie naturalnych procesów fizjologicznych skóry. Niacyna to składnik, które także znajdziemy w wielu kremach na zmarszczki w aptece. Jest to witamina B3, której zadaniem jest zwalczanie różnych problemów, które pojawiają się na skórze. Likwiduje ona trądzik, zaczerwienienia, czy stany zapalne na skórze.

Kosmetyki na zmarszczki w zależności od wieku

Kosmetyki przeciwzmarszczkowe do twarzy są często dostępne w aptekach zwykłych, czy aptekach internetowych z podziałem na wiek, w którym należy je stosować. Na opakowaniach takich kosmetyków znaleźć można napis dla kobiet 30+, dla kobiet 50+. Napisy takie oznaczają, że dany krem najskuteczniej będzie działał na osoby w tym wieku. W danym wieku dla skóry człowieka bardziej przydatne będą inne substancje aktywne. dla kobiet w wieku 20+ kosmetyki powinny zawierać substancje, które będą chroniły skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz będą stymulowały produkcję kolagenu. W wieku od 20 do 30 lat zaczyna słabnąć produkcja kolagenu, a jego niedobór może powodować powstawanie przebarwień. Kremy dla osób, powyżej 30 roku życia powinny nadal powstrzymywać powstawanie zmarszczek ale także powinny zawierać substancje, które poradzą sobie z już istniejącymi zmarszczkami.  W kremach dla takich osób nie powinno zabraknąć substancji poprawiających kolor skóry. Kremy dla osób starszych powinny zawierać już substancje, które są w stanie wizualnie odmłodzić skórę. Skóra staje się coraz bardziej sucha i mniej elastyczna. Przydadzą się składniki, które ujędrnią, uelastycznią skórę. Ważne będzie także nawilżanie skóry i możliwość utrzymania wody w skórze jak najdłużej.

Stosuj kosmetyki na noc

Kosmetyki na zmarszczki dobrze jest stosować na noc. Wtedy skóra jest świeżo po kąpieli, jest wyczyszczona i gotowa do zabiegów pielęgnacyjnych. Wiele kosmetyków na zmarszczki przeznaczone są do stosowania w nocy. Pamiętajmy, że walka ze zmarszczkami jest możliwa i warto ją podjąć, żeby wyglądać pięknie i młodo jak najdłużej. Przy stosowaniu kosmetyków tego typu ważna jest również wytrwałość i systematyczność. Tylko regularne ich stosowanie da realne efekty.

Zakupy kremu w aptece

Każda apteka, czy to apteki internetowe, czy tradycyjne oferują mnóstwo produktów, które są godne uwagi. Wielu świetnych producentów wytwarza skuteczne kremy przeciw zmarszczkom, których skuteczność potwierdzają przede wszystkim klienci.
WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW