poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł

Isofarm Sp. z o.o. jest polską firmą rodzinną, która powstała w 2010r.
Prowadzimy sieć 13 aptek, zlokalizowanych w aglomeracji śląskiej, opolskiej i małopolskiej. W 2016r. pod adresem www.zaufane-apteki.pl stworzyliśmy sklep internetowy, którym chcemy zaopatrywać klientów z Polski oraz Europy tylko w najlepsze produkty farmaceutyczne i kosmetyczne. Zaufanie do apteki jest kluczowe, dlatego nasze działanie opieramy o zezwolenie Śląskiego, Małopolskiego i Opolskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego. Jesteśmy także w wykazie ogólnopolskiego rejestru aptek.

Zgodnie z naszą misją „poprawiamy jakość życia” pomagamy nie tylko w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych ale też w profilaktyce prozdrowotnej, podtrzymywaniu satysfakcjonującego samopoczucia i stanu zdrowia. Lubimy to co robimy, w naszych aptekach stacjonarnych oraz w aptece internetowej zatrudniamy fachowy, doświadczony i przeszkolony personel. Służymy fachową poradą, pomagamy w optymalnym wyborze leków, suplementów diety oraz kosmetyków.

 
Chcemy żeby nasi klienci byli zadowoleni, polecali nas znajomym oraz wracali na kolejne zakupy. Apteka internetowa oraz punkty stacjonarne oferują dostęp do szerokiej bazy produktowej, odpowiednio pogrupowanej wg sugestii klientów, ułatwiając i skracając czas wyszukania właściwych produktów. Słuchając naszych klientów odpowiadamy na ich potrzeby stale poszerzając ofertę o leki, suplementy i kosmetyki. W naszych aptekach gwarantujemy bezpieczne zakupy oraz najwyższej jakości obsługę.

życzymy ZDROWIA i zapraszamy do ZAUFANYCH APTEK firmy ISOFARM
 
WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW