poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
zezwolenie na prowadzenie apteki
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 5 pln, do darmowej brakuje 300 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat usuń
dostawa od 5 pln, do darmowej brakuje 300 pln
suma: 0 pln
kod promocyjny
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
Isofarm Sp. z o.o. jest polską firmą rodzinną, która powstała w 2010r.
Prowadzimy sieć 11 aptek, zlokalizowanych w aglomeracji śląskiej, opolskiej i małopolskiej. W 2016r. pod adresem www.zaufane-apteki.pl stworzyliśmy sklep internetowy, którym chcemy zaopatrywać klientów z Polski oraz Europy tylko w najlepsze produkty farmaceutyczne i kosmetyczne. Zaufanie do apteki jest kluczowe, dlatego nasze działanie opieramy o zezwolenie Śląskiego, Małopolskiego i Opolskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego. Jesteśmy także w wykazie ogólnopolskiego rejestru aptek.

Zgodnie z naszą misją „poprawiamy jakość życia” pomagamy nie tylko w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych ale też w profilaktyce prozdrowotnej, podtrzymywaniu satysfakcjonującego samopoczucia i stanu zdrowia. Lubimy to co robimy, w naszych aptekach stacjonarnych oraz w aptece internetowej zatrudniamy fachowy, doświadczony i przeszkolony personel. Służymy fachową poradą, pomagamy w optymalnym wyborze leków, suplementów diety oraz kosmetyków.

 
Chcemy żeby nasi klienci byli zadowoleni, polecali nas znajomym oraz wracali na kolejne zakupy. Apteka internetowa oraz punkty stacjonarne oferują dostęp do szerokiej bazy produktowej, odpowiednio pogrupowanej wg sugestii klientów, ułatwiając i skracając czas wyszukania właściwych produktów. Słuchając naszych klientów odpowiadamy na ich potrzeby stale poszerzając ofertę o leki, suplementy i kosmetyki. W naszych aptekach gwarantujemy bezpieczne zakupy oraz najwyższej jakości obsługę.

życzymy ZDROWIA i zapraszamy do ZAUFANYCH APTEK firmy ISOFARM


REKRUTACJA - dołącz do nas

 
         Chcesz dołączyć do naszego zespołu?  Aktualnie poszukujemy pracowników do apteki w Katowicach na ulicy Piotrowickiej na stanowiska:
 
  • technik farmacji - wyślij CV
  • stażysta technik farmacji - wyślij CV

    Zapewniamy atrakcyjne i stabilne warunki pracy, możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
 
DOSTAWAod 5 zł
WYSYŁKAW CIĄGU 24h
WYSYŁKIZAGRANICZNEza 35 zł
PONAD3.000PRODUKTÓW