poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł
LEKI I SUPLEMENTYKOSMETYKI
zestawy sezonowe polecane
EAN: 5907734712009
UNDOFEN PRO PEN TERAPIA KWASOWA TCA 1,5 ml
UNDOFEN PRO PEN TERAPIA KWASOWA TCA 1,5 ml UNDOFEN PRO PEN TERAPIA KWASOWA TCA 1,5 ml
wyślij zapytanie

UNDOFEN PRO PEN TERAPIA KWASOWA TCA 1,5 ml

usuwa brodawki i kurzajki ze skóry dłoni i stóp

43,99

czekamy na dostawę

43,99
wysyłka: czekamy na dostawę koszt wysyłki: od 9 zł, darmowa wysyłka od 300 zł, szczegóły >> konsultacja farmaceuty oraz możliwość zamówień tel. 500 125-155 pn-pt 8-19:00
producent / dystrybutor:
typ produktu:
wyrób medyczny
postać:
żel
pojemność / waga:
1,5 ml
dla kogo:
dorośli, seniorzy, dzieci pow. 5 roku, dzieci pow. 13 roku
Opis:
Undofen PRO PEN Terapia Kwasowa TCA usuwa brodawki i kurzajki ze skóry dłoni i stóp.

Działanie i zastosowanie:
Undofen Terapia Kwasowa TCA to wyrób medyczny, który pomaga samodzielnie szybko wyleczyć kurzajki (brodawki). Preparat ma postać silnie stężonego żelu zamkniętego w wygodnym w użyciu aplikatorze. Żel Undofen Terapia Kwasowa TCA zawiera kwas trójchlorooctowy, który powoduje złuszczanie się zrogowaciałej tkanki kurzajki (brodawki). Dzięki temu zostaje wyeliminowany wirus HPV stanowiący przyczynę infekcji. Pozwala to na szybką regenerację skóry w miejscu złuszczonej kurzajki (brodawki). Żelowa forma preparatu Undofen Terapia Kwasowa TCA i wygodny aplikator w formie długopisu pozwalają precyzyjnie rozprowadzić lek na zmienionych chorobowa miejscach i dotrzeć do przyczyn infekcji. Poprawę widać już po tygodniu używania produktu.
Rezultaty stosowania produktu:
Naskórek zacznie się złuszczać już po 4 dniach od rozpoczęcia leczenia żelem Undofen Terapia Kwasowa TCA. Złuszczony naskórek można usuwać w letniej wodzie, pamiętając by robić to delikatnie. Proces złuszczania trwa kolejne 4 dni. W przypadku niecałkowitego usunięcia kurzajki, należy po czterech dniach powtórzyć proces. Po złuszczeniu brodawki skóra regeneruje się.

Skład:
Kwas trójchlorooctowy (TCA)

Stosowanie:
Żel Undofen Terapia Kwasowa TCA należy nakładać:
  • dwa razy dziennie przez 4 dni
Lek nakłada się wygodnym aplikatorem w formie długopisu, który pozwala precyzyjnie wymierzyć ilość nakładanego preparatu. Aplikator należy trzymać pionowo przezroczystą końcówką w dół. Następnie trzeba obrócić górne pokrętło zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara i poczekać 3-5 sekund, aż krople żelu spłyną do przezroczystej końcówki. Kroplę żelu nagromadzonego w końcówce, należy położyć na powierzchnię kurzajki uważając, by nie dotykać przy tym zdrowej skóry. W razie kontaktu preparatu ze zdrową skórą, należy obmyć ją dużą ilością wody. Należy pokryć całą powierzchnię brodawki cienką warstwą żelu, a następnie poczekać około 10-15 minut, aż preparat wyschnie. Żel Undofen Terapia Kwasowa TCA nakładać po kropli, gdyż jest silnie stężony.

Działania niepożądane:
W czasie testów medycznych zaobserwowane następujące działania niepożądane:
  • pieczenie, ból, łagodne owrzodzenie, przebarwienia otaczającej skóry
  • okresowe ciemnienie skóry
Ostrzeżenia:
Undofen Terapia Kwasowa TCA jest przeznaczony tylko i wyłącznie do użytku zewnętrznego. Zalecane jest stosowanie go głównie na stopach i dłoniach. Nie można łączyć leku z innymi preparatami leczącymi brodawki. Nie używać do usuwania piegów, znamion, ciemnych plam na skórze, brodawek wodnych i łojotokowych. Produkt jest przeznaczony dla osób powyżej 4. roku życia. W okresie ciąży, karmienia piersią, a także przy chorobach takich jak cukrzyca i inne choroby skóry przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Undofen Terapia Kwasowa TCA ma właściwości silnie żrące, dlatego należy unikać kontaktu preparatu ze skórą. Skórę wokół brodawki najlepiej chronić tłustym kremem. Należy uważać na ubrania, biżuterię, gdyż pod wpływem kwasu mogą ulec uszkodzeniu. Nie nakładać leku na skórę podrażnioną, zaczerwienioną, suchą, mającą objawy stanu zapalnego. Preparat ze względów higienicznych jest przeznaczony dla jednej osoby. Podczas leczenia należy chronić skórę przed słońcem i promieniowaniem UV, gdyż może wystąpić hiper- i hipopigmentacja.

Zawartość opakowania:
1 opakowanie zawiera pen, który zawiera 1,5 ml żelu.

Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, chroniąc od światła i wilgoci.
4.88 1 5 0
średnia ocena: 4.88
oceń
     

trwa wysyłanie opinii...

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW