poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł
LEKI I SUPLEMENTYKOSMETYKI
zestawy sezonowe polecane
EAN: 8017331020319
BLANX MED ANTI-AGE 75 ml pasta
BLANX MED ANTI-AGE 75 ml pasta BLANX MED ANTI-AGE 75 ml pasta
wyślij zapytanie

BLANX MED ANTI-AGE 75 ml pasta

zapobiega starzeniu się szkliwa

19,99

czekamy na dostawę

19,99
wysyłka: czekamy na dostawę koszt wysyłki: od 9 zł, darmowa wysyłka od 300 zł, szczegóły >> konsultacja farmaceuty oraz możliwość zamówień tel. 500 125-155 pn-pt 8-19:00
producent / dystrybutor:
typ produktu:
wyrób medyczny
postać:
pasta
pojemność / waga:
75 ml
dla kogo:
dorośli
Opis:
BlanX Med Anti-Age zapobiega starzeniu się szkliwa.

Działanie i zastosowanie:
Wybielająca pasta do zębów zapobiegająca starzeniu się szkliwa. Dzięki zawartości oligopierwiastków mineralnych wspomaga odbudowę szkliwa.
Szkliwo zębów jest stale narażone na działanie kwasów i dlatego traci składniki mineralne - jony wapnia, fosforanów, które rozpuszczają się w ślinie. W wyniku tego procesu szkliwo słabnie, zmieniając się we wrażliwą, porowatą siateczkę, którą łatwo atakuje próchnica. Obecność minerałów wspomaga leczenie i wzmacnia szkliwo, zapobiegając starzeniu się zębów. Pierwsza ochronno-wybielająca pasta do zębów na bazie arktycznych porostów. Rekomendowana po 35 roku życia.

Skład:
Zawiera:
  • sodium Monofluorophosphate 0.4% (528 ppm F¯)
  • sodium Fluoride 0.08% (362 ppm F¯)
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Silica, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Xylitol, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Glycerin, Sodium Monofluorophosphate, Tocopheryl Acetate, Methylsilanol Mannuronate, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Zinc Acetylmethionate, Magnesium Acetylmethionate, Manganese Acetylmethionate, Copper Acetylmethionate, Sodium Fluoride, Methylparaben, Propylparaben, Limonene, CI 74160.

Stosowanie:
Produkt używa się jak zwykłą pastę do zębów. W przypadku zablokowania dozownika, popchnij podstawę pompki jednocześnie naciskając przycisk dozownika.

Ostrzeżenia:
Po każdym użyciu pasty należy zamknąć tubkę, aby skuteczność działania produktu oraz sposób jego użycia nie uległy zmianie. Należy sprawdzać, czy opakowanie pasty nie uległo uszkodzeniu, ponieważ mogłoby to negatywnie wpłynąć na właściwości produktu. Nie połykać. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznych związanych ze stosowaniem produktu, należy natychmiast zasięgnąć porady lekarza. Ewentualne reakcje alergiczne są subiektywne i nieprzewidywalne. Pasty do zębów nie należy używać w przypadku obecności skaleczeń lub zadrapań śluzówki jamy ustnej.

Zawartość opakowania:
1 opakowanie (tuba z dozownikiem) zawiera 75 ml pasty do zębów.

Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, chroniąc od światła i wilgoci.
4.88 1 5 0
średnia ocena: 4.88
Klienta apteki Isofarm
Pasta wzmacnia szkliwo i delikatnie wybiela. Potwierdzam jej skuteczność i zadowalające działanie. Cena także do przejścia.
oceń
     

trwa wysyłanie opinii...

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW