poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł
LEKI I SUPLEMENTYKOSMETYKI
zestawy sezonowe polecane
EAN: 5903060603141
BOBOTIC TWIST-OFF 50 kapsułek
BOBOTIC TWIST-OFF 50 kapsułek BOBOTIC TWIST-OFF 50 kapsułek
wyślij zapytanie

BOBOTIC TWIST-OFF 50 kapsułek

łagodzenie objawów związanych z nagromadzeniem gazu w obrębie przewodu pokarmowego

17,99

czekamy na dostawę

17,99
wysyłka: czekamy na dostawę koszt wysyłki: od 9 zł, darmowa wysyłka od 300 zł, szczegóły >> konsultacja farmaceuty oraz możliwość zamówień tel. 500 125-155 pn-pt 8-19:00
producent / dystrybutor:
typ produktu:
wyrób medyczny
postać:
kapsułki
dla kogo:
noworodek, niemowlak, dzieci 1-3 roku, dzieci 3-5 roku, dzieci pow. 5 roku
Opis:
Bobotic twist-off to wyrób medyczny przeznaczony do stosowania u niemowląt od 28 dnia życia i dzieci do 12 lat w celu łagodzenia objawów takich jak: kolka, wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie, niestrawność, związanych z nagromadzeniem gazu w obrębie przewodu pokarmowego.

Działanie i zastosowanie:
Zawarty w preparacie symetykon skutecznie obniża napięcie powierzchniowe ścian pęcherzyków gazu znajdujących się w jelitach, ułatwia ich łączenie i pękanie. Usprawnia to wydalanie gazów i zmniejsza napięcie jelit, które jest przyczyną bólu. Symetykon po podaniu doustnym nie wchłania się z przewodu pokarmowego i jest całkowicie wydalany z kałem w postaci niezmienionej.

Skład:
1 kapsułka twist-off zawiera 20 mg symetykonu.

Stosowanie:
Stosowanie Bobotic twist-off w celu łagodzenia objawów, takich jak kolka, wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie, niestrawność, związanych z nagromadzeniem gazu w obrębie przewodu pokarmowego:
  • niemowlęta (od 28 dnia życia) i dzieci do 2 lat - zawartość 1 kapsułki twist-off (20 mg symetykonu) przed, w trakcie lub po każdym posiłku. Nie należy przekraczać zawartości 6 kapsułek twist-off dziennie (co odpowiada 120 mg symetykonu)
  • dzieci w wieku od 2 do 12 lat - zawartość 2 kapsułek twist-off (40 mg symetykonu) przed, w trakcie lub po każdym posiłku. Nie należy przekraczać zawartości 12 kapsułek twist-off dziennie (co odpowiada 240 mg symetykonu)
Stosowanie Bobotic Forte/ Bobotic twist-off w przypadku przygotowania do badań diagnostycznych:
  • niemowlęta (od 28 dnia życia) i dzieci do 2 lat - w dniu poprzedzającym badania należy przyjąć zawartość 1 kapsułki (20 mg symetykonu) 2 razy na dobę, rano w dniu badania, na czczo, należy połknąć: zawartość 1 kapsułki (20 mg symetykonu)
  • dzieci w wieku od 2 do 12 lat - w dniu poprzedzającym badania należy przyjąć zawartość 2 kapsułek (40 mg symetykonu) 2 razy na dobę, rano w dniu badania, na czczo, należy połknąć zawartość 2 kapsułek (40 mg symetykonu)
Podawana ilość może być modyfikowana zgodnie ze wskazaniem lekarza.
Czas stosowania wyrobu medycznego Bobotic twist-off jest zależny od utrzymywania się dolegliwości. Wyrób Medyczny bez konsultacji z lekarzem można stosować do 4 tygodni.

Zawartość opakowania:
1 opakowanie zawiera 50 kapsułek.

Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, chroniąc od światła i wilgoci.
4.96 1 5 0
średnia ocena: 4.96
oceń
     

trwa wysyłanie opinii...

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW