poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł

krople, nalewki, wyciągi

(16 produktów)

Krople, nalewki, wyciągi w aptece internetowej

Dostępne w aptekach leki, to nie tylko tabletki czy maści, ale także krople. Poza tym nie zapominajmy, że bardzo popularne są wszelkie wyciągi czy nalewki, po które sięga się coraz częściej, a ich korzystne działanie widoczne jest na wielu płaszczyznach. W czym pomóc w związku z tym mogą nam takie produkty?

Stres i nerwice

Przede wszystkim takie krople i nalewki pomagają w staniach napięcia nerwowego i samych nerwicach. Zastosowanie specjalnych kropli, które w aptece nabyć można bez recepty, jest tu więc wskazane. Oczywiście można tu sięgać nie tylko po krople, ale przygotowywać również specjalne nalewki. Zazwyczaj są to nalewki przygotowywane na bazie naturalnych produktów. Często przyrządza się je na bazie ziół, dzięki czemu nie stanowią żadnego zagrożenia dla naszego organizmu. Co ważniejsze sięgać po nie można nie tylko w stanach nerwicowych, ale również na co dzień, kiedy nic nam nie dolega. Wówczas będzie to działanie czysto profilaktyczne.

Trawienie i apetyt

Inne krople poprawiają trawienie i zwiększają apetyt. Zalecane są więc przy problemach żołądkowych oraz u osób, które mają problem z brakiem łaknienia. Także i w tym przypadku oparte są one na bazie produktów roślinnych, które z jednej strony działają kojąco i korzystnie wpływają na układ trawienny, z drugiej z kolei w żaden sposób nie zagrażają naszemu organizmowi.

Sen

Nie każdy ma świadomość tego, że obecnie krople i nalewki pomóc mogą także przy problemach ze snem. Bezsenność jest dziś bowiem dość częstym problemem, z którym boryka się aż jedna trzecia społeczeństwa. Jej przyczyn jest stosunkowo dużo. Tak samo jednak, jak metod leczenia bezsenności, która mimo wszystko może zawracać. Warto w związku z tym zapobiegać takiemu stanowi rzeczy i działać profilaktycznie. Doskonale sprawdzają się w tym krople żołądkowe oraz ciepłe nalewki roślinne i wyciągi z ziół, które działają uspokajająco.

Układ krążenia

Krople pomagają również w chorobach układu krążenia. Dzięki nim poradzić sobie możemy między innymi z niewydolnością żylną, a także owrzodzeniami oraz obrzękami. Likwidują również zaburzenia czynnościowe serca na tle nerwicowym. Nie da się w związku z tym ukryć, że krople, nalewki oraz wyciągi są dla naszego organizmu bardzo korzystne i warto korzystać z nich w miarę regularnie. Z ich sporządzaniem nikt żadnego problemu mieć nie powinien, bo jest to stosunkowo proste. Jeśli natomiast nie ma takiej możliwości lub zwyczajnie brakuje nam czasu, zawsze gotowe krople znaleźć można w aptekach, gdzie nabędziemy je bez recepty.
WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW