poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka 0 zł zł ; ; wysyłka od 8 zł, do darmowej wysyłki brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
wysyłka od 8 zł, do darmowej wysyłki brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł
LEKI I SUPLEMENTYKOSMETYKI
zestawy sezonowe polecane
EAN: 5909990834310
PARACETAMOL 125 mg 10 czopków
PARACETAMOL 125 mg 10 czopków PARACETAMOL 125 mg 10 czopków
wyślij zapytanie

PARACETAMOL 125 mg 10 czopków

działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo

5,99
do koszyka + -
5,99
wysyłka: w ciągu 2 dni koszt wysyłki: od 8 zł, darmowa wysyłka od 300 zł, szczegóły >> konsultacja farmaceuty oraz możliwość zamówień tel. 500 125-155 pn-pt 8-19:00
producent / dystrybutor:
typ produktu:
lek
postać:
czopki
dla kogo:
dzieci pow. 13 roku
Opis:
Paracetamol Aflofarm czopki jest lekiem o działaniu przeciwbólowym
i przeciwgorączkowym. 

Działanie i zastosowanie:
Wskazaniami do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia i stany gorączkowe: ból głowy, ból zębów, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, ból po zabiegu chirurgicznym lub stomatologicznym oraz w leczeniu objawowym przeziębienia i grypy, a także w celu obniżenia gorączki przy różnych infekcjach oraz po szczepieniach u dzieci.

Skład:
1 czopek zawiera substancję czynną: 250 mg paracetamolu.

Stosowanie:
Stosować doodbytniczo u dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia. Nie przekraczać dawki jednorazowej - 10 mg na kilogram masy ciała dziecka. Można podawać 4 razy na dobę po 1 czopku. Stosować nie częściej niż co 4 godziny. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 3 dniach, należy skontaktować się z lekarzem.

Ostrzeżenia: 
Nie należy stosować innych leków zawierających paracetamol.

Zawartość opakowania:
1 opakowanie zawiera 10 czopków.

Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, chroniąc od światła i wilgoci.
4.88 1 5 0
średnia ocena: 4.88
oceń
     

trwa wysyłanie opinii...

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

WYSYŁKAod 8 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW