poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 pln ; ; dostawa od 5 pln, do darmowej brakuje 300 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 5 pln, do darmowej brakuje 300 pln
do zapłaty 0 pln
LEKI I SUPLEMENTYKOSMETYKI
zestawy promocje promocje sezonowe wyprzedaż specjalne okazje

APAP NOC 24 tabletki

działa przeciwbólowo oraz ułatwia zasypianie

10,99 pln
do koszyka + -
10,99 pln
dostępność: dostępny, wysyłka w ciągu 24h
dostawa: od 5 pln, darmowa dostawa od 300 pln, zagraniczna za 49 pln
KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT
producent:
typ produktu:
lek
forma produktu:
tabletki
dla kogo:
pow. 13 lat, dorośli, seniorzy
Opis:
APAP Noc to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy.

Działanie i zastosowanie:
Łagodzi ból, ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu. Apap noc stosuję się, aby załagodzić krótkotrwałe leczenie bólu w tym: bólu głowy, bóle kostno-stawowe, bóle mięśni, bóle zębów, bóle menstruacyjne, nerwobóle, bóle związane 
z przeziębieniem i grypą, powodującego trudności w zasypianiu.

Skład:
  • paracetamol - 500 mg
  • chlorowodorek difenhydraminy - 25mg
substancje pomocnicze: skrobia żelowana, powidon, krospowidon, kwas stearynowy, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa, stearynian magnezu, skrobia kukurydziana, lak glinowy błękitu brylantowego. W skład otoczki tabletki wchodzą: Opadry blue YS-1-10524, Opadry Clear YS-1-7006.

Sposób użycia i dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat:
  • 1-2 tabletki na 30 min. przed snem.

Przeciwwskazania:
Nie należy przyjmować leku jeśli:
  • wcześniej obserwowano objawy uczulenia na którykolwiek składnik leku
  • występują następujące schorzenia: ciężka niewydolność wątroby lub nerek, wirusowe zapalenie wątroby, jaskra, rozrost gruczołu krokowego, porfiria, astma oskrzelowa w fazie zaostrzenia
  • podczas leczenia inhibitorami MAO (leki stosowane w depresji) 
    i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków

Działania niepożądane:
APAP Noc może powodować działania niepożądane. Należą do nich:
  • zaburzenia serca: zaburzenia częstości skurczów serca
  • zaburzenia krwi i układu chłonnego: opisywano pojedyncze przypadki trombocytopenii (obniżenia liczby płytek krwi) i agranulocytozy (bardzo znacznego obniżenia lub braku krwinek białych)
  • zaburzenia układu nerwowego: senność, zawroty głowy
  • ​zaburzenia oka: niewyraźne widzenie
  • zaburzenia żołądka i jelit: nudności, wymioty, zaburzenia trawienia, ​zaburzenia żołądkowo-jelitowe
  • zaburzenia nerek i dróg moczowych: martwica brodawek nerkowych podczas długotrwałego stosowania, zatrzymanie moczu
  • zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: suchość błon śluzowych jamy ustnej, gardła i nosa
  • zaburzenia układu immunologicznego: reakcje nadwrażliwości, tj. pokrzywka, rumień, wysypka, plamica barwnikowa i wstrząs anafilaktyczny (zaburzenia świadomości, niska produkcja moczu, hiperwentylacja, znaczne osłabienie)
  • zaburzenia wątroby i dróg żółciowych: ostre uszkodzenie wątroby występujące najczęściej w wyniku przedawkowania

Ostrzeżenia:
Stosowanie innych leków:
Preparatu nie należy stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol i difenhydraminę. W przypadku równoczesnego stosowania leków przeciwzakrzepowych (warfaryny, kumaryny), leków działających depresyjnie na ośrodkowy układ nerwowy (takich jak leki nasenne, uspokajające i opioidowe leki przeciwbólowe), leków neuroleptycznych (stosowanych w stanach nadmiernego pobudzenia), leków przeciwdepresyjnych (fluoksetyna, paroksetyna, trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne), leków przeciwdrgawkowych (fenytoina, karbamazepina, fenobarbital) oraz ryfampicyny (antybiotyk stosowany m.in. w leczeniu gruźlicy) przed przyjęciem leku należy zasięgnąć opinii lekarza.
Ciąża i karmienie piersią:
W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skontaktować się z lekarzem.
Stosowanie leku u dzieci i młodzieży:
Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.
Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn:
W czasie stosowania preparatu nie wolno prowadzić pojazdów ani obsługiwać urządzeń mechanicznych w ruchu.

Zawartość opakowania:
1 opakowanie zawiera 24 tabletek.

Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, chroniąc od światła i wilgoci.
ocena kupujących: 4.95
oceń produkt:
     

trwa wysyłanie opinii...

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

DOSTAWAod 5 zł
WYSYŁKAW CIĄGU 24h
WYSYŁKIZAGRANICZNEza 49 zł
PONAD3.000PRODUKTÓW