poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł
LEKI I SUPLEMENTYKOSMETYKI
zestawy sezonowe polecane
EAN: 5909990022410
MOBILAT 50 g maść
MOBILAT 50 g maść MOBILAT 50 g maść
wyślij zapytanie

MOBILAT 50 g maść

działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo

19,99

czekamy na dostawę

19,99
wysyłka: czekamy na dostawę koszt wysyłki: od 9 zł, darmowa wysyłka od 300 zł, szczegóły >> konsultacja farmaceuty oraz możliwość zamówień tel. 500 125-155 pn-pt 8-19:00
producent / dystrybutor:
typ produktu:
lek
postać:
maść
pojemność / waga:
50 g
dla kogo:
dorośli, seniorzy
Opis:
Mobilat to lek, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, przeciwzakrzepowo i regeneracyjnie.

Działanie i zastosowanie:
Mobilat maść to wyjątkowy preparat przeznaczony do stosowania miejscowego w leczeniu bólu i stanu zapalnego. Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, przeciwzakrzepowo i regeneracyjnie. Mobilat maść wykorzystuje wspólny efekt działania zawartych w nim substancji tj. kwasu salicylowego, wyciągu z kory nadnerczy oraz polisiarczanu mukopolisacharydowego wykazując skuteczne działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Mobilat maść dzięki swojej unikalnej formule wykazuje dodatkowo miejscowe działanie przeciwzakrzepowe i regeneracyjne. Mobilat maść zapewnia szybkie i skuteczne leczenie:
 • pourazowych i miejscowych stanów zapalnych, występujących podczas choroby zwyrodnieniowej stawów
 • zmienionych zapalnie stawów i tkanek okołostawowych w chorobach reumatycznych
 • bólu okolicy krzyżowo-lędźwiowej i zmian chorobowych w obrębie tkanek miękkich okołostawowych
Preparat Mobilat maść zawiera ekstrakt z kory nadnerczy o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwwysiękowych. Działanie to wspomaga kwas salicylowy, który dodatkowo wywiera działanie przeciwbólowe i ułatwia penetrację do tkanek biologicznie czynnych składników preparatu Mobilat maść. Mukopolisacharydowy polisiarczan działa przeciwzapalnie i zmniejsza miejscowo krzepliwość krwi, dodatkowo zwiększa przepływ tkankowy i przyspiesza regenerację tkanek. Wskazania do stosowania preparatu Mobilat obejmują miejscowe leczenie:
 • bólu - występującego w wyniku urazów, podczas ruchu i w stanach przeciążenia mięśni, ścięgien i stawów
 • stanu zapalnego - w wyniku występowania choroby zwyrodnieniowej stawów lub innych chorób reumatycznych
Mobilat zawiera trzy aktywne składniki: ekstrakt z kory nadnerczy, kwas salicylowy i polisiarczan mukopolisacharydowy. Substancje czynne wnikają poprzez skórę do tkanek położonych pod powierzchnią skóry wywierając działanie:
 • przeciwbólowe i przeciwzapalne - kwas salicylowy oraz ekstrakt z kory nadnerczy hamują produkcję substancji będących przyczyną wystąpienia bólu i stanu zapalnego
 • przeciwobrzękowe - ekstrakt z kory nadnerczy hamuje przepuszczalność naczyń krwionośnych
 • przeciwzakrzepowe i regeneracyjne - polisiarczan mukopolisacharydowy hamuje miejscowo rozkład tkanek oraz przyspiesza usuwanie zakrzepów
Skład:
 • ekstrakt z kory nadnerczy
 • kwas salicylowy
 • polisiarczan mukopolisacharydowy
Stosowanie:
Mobilat maść jest preparatem do stosowania miejscowego na skórę. Mobilat maść należy stosować na nieuszkodzoną skórę. Jeśli lekarz nie zaleci inaczej należy nakładać pasek maści na zmienione chorobowo miejsca raz lub trzy razy na dobę. Ilość zastosowanej maści uzależniona jest od rozmiaru miejsca dotkniętego bólem, stanem zapalnym i opuchlizną. Po nałożeniu maści na zmieniony chorobowo obszar, należy delikatnie wmasować go w skórę. Miejsc leczonych maścią Mobilat nie należy przykrywać opatrunkami. Czas stosowania preparatu Mobilat maść określa lekarz, zależy on od rodzaju i przebiegu choroby.

Ostrzeżenia:
Nie stosuj preparatu Mobilat maść na skaleczenia, otwarte rany lub inne miejsca, gdzie skóra jest zniszczona. Należy zwrócić uwagę aby żel nie dostał się do oczu. Jeśli to się zdarzy, przemyj oczy dużą ilością czystej wody i skonsultuj się z lekarzem. Każdorazowo po zastosowaniu żelu, umyj ręce. Nie należy stosować podwójnej dawki w celu uzupełnienia pominiętej dawki.

Zawartość opakowania:
1 opakowanie zawiera 50 g produktu.

Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, chroniąc od światła i wilgoci.
4.95 1 5 0
średnia ocena: 4.95
oceń
     

trwa wysyłanie opinii...

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW