poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł
LEKI I SUPLEMENTYKOSMETYKI
zestawy sezonowe polecane
EAN: 5909990022311
MOBILAT 50 g żel
MOBILAT 50 g żel MOBILAT 50 g żel
wyślij zapytanie

MOBILAT 50 g żel

działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo

21,99

czekamy na dostawę

21,99
wysyłka: czekamy na dostawę koszt wysyłki: od 9 zł, darmowa wysyłka od 300 zł, szczegóły >> konsultacja farmaceuty oraz możliwość zamówień tel. 500 125-155 pn-pt 8-19:00
producent / dystrybutor:
typ produktu:
lek
postać:
żel
pojemność / waga:
50 g
dla kogo:
dorośli, seniorzy
Opis:
Mobilat to lek, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, przeciwzakrzepowo i regeneracyjnie.

Działanie i zastosowanie:
Mobilat żel to wyjątkowy preparat w postaci żelu przeznaczony do stosowania miejscowego w leczeniu bólu i stanu zapalnego. Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, przeciwzakrzepowo i regeneracyjnie. Mobilat żel wykorzystuje wspólny efekt działania zawartych w nim substancji tj. kwasu salicylowego, wyciągu z kory nadnerczy oraz polisiarczanu mukopolisacharydowego wykazując skuteczne działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Mobilat żel dzięki swojej unikalnej formule wykazuje dodatkowo miejscowe działanie przeciwzakrzepowe i regeneracyjne. Mobilat żel stosujemy miejscowo na nieuszkodzona skórę w celu łagodzenia bólu i stanu zapalnego, jak również towarzyszącej opuchlizny i krwiaków. Mobilat żel zapewnia szybkie i skuteczne leczenie:
  • pourazowych stanów zapalnych stawów i towarzyszących im krwiaków
  • bólów występujących podczas ruchu i w stanach przeciążeniowych mięśni i ścięgien
Preparat Mobilat żel zawiera ekstrakt z kory nadnerczy o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwwysiękowych. Działanie to wspomaga kwas salicylowy, który dodatkowo wywiera działanie przeciwbólowe i ułatwia penetrację do tkanek biologicznie czynnych składników preparatu Mobilat żel. Mukopolisacharydowy polisiarczan działa przeciwzapalnie i zmniejsza miejscowo krzepliwość krwi, dodatkowo zwiększa przepływ tkankowy i przyspiesza regenerację tkanek. Wskazania do stosowania preparatu Mobilat obejmują miejscowe leczenie:
  • bólu - występującego w wyniku urazów, podczas ruchu i w stanach przeciążenia mięśni, ścięgien i stawów
  • stanu zapalnego - w wyniku występowania choroby zwyrodnieniowej stawów lub innych chorób reumatycznych
Mobilat zawiera trzy aktywne składniki: ekstrakt z kory nadnerczy, kwas salicylowy i polisiarczan mukopolisacharydowy. Substancje czynne wnikają poprzez skórę do tkanek położonych pod powierzchnią skóry wywierając działanie:
  • przeciwbólowe i przeciwzapalne - kwas salicylowy oraz ekstrakt z kory nadnerczy hamują produkcję substancji będących przyczyną wystąpienia bólu i stanu zapalnego
  • przeciwobrzękowe - ekstrakt z kory nadnerczy hamuje przepuszczalność naczyń krwionośnych
  • przeciwzakrzepowe i regeneracyjne - polisiarczan mukopolisacharydowy hamuje miejscowo rozkład tkanek oraz przyspiesza usuwanie zakrzepów
Skład:
  • ekstrakt z kory nadnerczy
  • kwas salicylowy
  • polisiarczan mukopolisacharydowy
Stosowanie:
Mobilat żel jest preparatem do stosowania miejscowego na skórę. Mobilat żel należy stosować na nieuszkodzoną skórę. Jeśli lekarz nie zaleci inaczej należy nakładać pasek żelu na zmienione chorobowo miejsca raz lub trzy razy na dobę. Ilość zastosowanego żelu, uzależniona jest od rozmiaru miejsca dotkniętego bólem, stanem zapalnym i opuchlizną. Po nałożeniu żelu na zmieniony chorobowo obszar, należy delikatnie wmasować go w skórę. Miejsc leczonych żelem Mobilat nie należy przykrywać opatrunkami. Mobilat żel można również stosować w połączeniu z zabiegami fizykoterapii, takimi jak jonoforeza lub fonoforeza. W przypadku jonoforezy produkt Mobilat żel podawany jest pod katodę. Czas stosowania preparatu Mobilat żel określa lekarz, zależy on od rodzaju i przebiegu choroby.

Ostrzeżenia:
Nie stosuj preparatu Mobilat żel na skaleczenia, otwarte rany lub inne miejsca, gdzie skóra jest zniszczona. Należy zwrócić uwagę aby żel nie dostał się do oczu. Jeśli to się zdarzy, przemyj oczy dużą ilością czystej wody i skonsultuj się z lekarzem. Każdorazowo po zastosowaniu żelu, umyj ręce. Nie należy stosować podwójnej dawki w celu uzupełnienia pominiętej dawki.

Zawartość opakowania:
1 opakowanie zawiera 50 g żelu.

Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, chroniąc od światła i wilgoci.
4.96 1 5 0
średnia ocena: 4.96
oceń
     

trwa wysyłanie opinii...

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW