poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł

żywienie specjalistyczne

(113 produktów)

Żywienie specjalistyczne w aptece internetowej

Czym jest żywienie specjalistyczne? O takim mówimy wtedy, kiedy to zwykłych potraw organizm nie przyjmuje bądź przyjmować nie może. W takiej sytuacji stosować musi ona żywienie specjalne, które bazuje na zupełnie innych produktach mających dodatkowo również i wzmocnić organizm pacjenta. Bardzo często dzieje się tak na przykład w stanach chorobowych lub zaraz po chorobie, kiedy to organizm takiej osoby jest osłabiony. Wówczas należy go wzmocnić, stawiając na specjalne preparaty temu służące, co nie jest trudne, bo obecnie na rynku dostępne są specjalne serie produktów, po jakie można w takiej sytuacji sięgnąć.

Nutricia

Wydaje się, że obecnie najlepszym wyborem są produkty marki Nutricia, która specjalizuje się w żywieniu specjalistycznym i doszła do perfekcji w kwestii jego tworzenia. Najpopularniejszym produktem z oferty tego koncernu jest Nutridrink. Jest to nic innego jak dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, który wzmacnia organizm w okresie osłabienia i po przebytej chorobie. Zawiera on w sobie między innymi duże ilości białka, tłuszcze LCT oraz węglowodany. Co ważniejsze produkt taki dostępny jest w kilkunastu różnych smakach, dzięki czemu istnieje duże prawdopodobieństwo, że każdy znajdzie tutaj smak mu optymalny. Jednak produkty koncernu Nutricia dostępne są nie tylko w formie płynów. Poza tym apteka internetowa oferuje specjalne proszki tej marki, a więc na przykład Protifar czy Nutiflis Clear. Te przeznaczone są dla dzieci i dodaje się je do napojów. Znajdujące się w nich składniki również w ujęciu podnoszenia odporności chorego dziecka mogą dać wiele korzyści.

Nestle

Produkty zaliczane do żywienia specjalistycznego tworzy również i Nestle. Kompletną dietę, która wzmacnia organizm w okresie osłabienia i po przebytej chorobie stanowi tutaj Resource 2.0. Jest to wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy napój, w którym znajdziemy witaminy i składniki mineralne. Jest polecany nie tylko chorym, ale również i osobom, u których zachodzi ryzyko niedożywienia.

Olimp Labs

Poza tym uwagę zwrócić trzeba jeszcze na markę Olimp Labs, w której ofercie również znajdziemy dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci proszku. Jest to kompozycja niezbędnych składników pokarmowych, a więc białek, węglowodanów, tłuszczów, witamin oraz mikro- i makroelementów, które z powodzeniem zastępują zapotrzebowanie organizmu. Wydaje się więc, że w sytuacji, kiedy organizm jest osłabiony, co oczywiście ma miejsce w stanie chorobowym, takie produkty się sprawdzą i są dobrą opcją. Nawet wtedy, kiedy to zwykłe potrawy możemy włączać do swojej diety. Często bowiem jesteśmy wówczas na tyle osłabieni, że brak nam apetytu. Niewykluczone, a nawet bardzo możliwe, że spożycie takiego produktu bezpośrednio czy rozpuszczenie tych wartościowych substancji w jakimś roztworze o wiele szybciej postawi nas wówczas na nogi.
WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW