poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł

rzucanie palenia

(8 produktów)

Suplementy na rzucenie palenia w aptece

Decyzja o rzuceniu palenia nie jest łatwa, a to dlatego, że od tego nikczemnego nałogu uwolnić się bardzo trudno. Na pewno musicie cechować się wysoką samokontrolą i iść w zaparte. Inną kwestią jest już natomiast to, że jest to decyzja jak najbardziej racjonalna, którą warto podjąć. Nie tylko w ujęciu Waszej zdrowotności, ale również i kwestii finansowej, bo jednak jeśli rzucicie palenie, w Waszej kieszeni zostawać będzie, a w zasadzie powinno więcej pieniędzy. Jak więc rzucić palenie, aby nie zwariować?

Motywacja

Podstawą jest tu motywacja. Wielu oczywiście lubi ten nałóg i nie ma zamiaru z nim kończyć. Mimo wszystko są też i ci, którzy doskonale zdają sobie sprawę, że palenie jest zgubne i warto sobie z tym nałogiem poradzić. Od Was zależy już czy zrobicie to dla powódek finansowych, czy zdrowotnych. Jeśli natomiast nie chcecie zrobić tego dla siebie, pomyślcie o swoich najbliższych, na przykład dzieciach, którzy są w takiej sytuacji biernymi palaczami, co również szkodzi im w dużym stopniu.

Samokontrola

Przy rzuceniu palenia uwagę radzimy zwrócić także i na wszelkie przyzwyczajenia. Bardzo często dzieje się bowiem tak, że rzucamy je przy określonych czynnościach. Wielu na przykład po kolejnego papierosa sięga przy porannej kawie. Zastanów się nad tym, ile papierosów wypalasz i w jakich okolicznościach, a następnie popracuj nad swoimi przyzwyczajeniami. Te zawsze można zmienić.

Razem z innymi

Palenie rzucić jest o wiele łatwiej, jeżeli z tym nałogiem nie walczycie sami, ale macie jakichś sprzymierzeńców. Tak oto warto porozmawiać z innymi członkami swojej rodziny, którzy również palą nałogowo. Być może także i oni są tym zainteresowani, ale brakuje im samozaparcia, aby taki krok wykonać osobiście. W grupie jest raźniej i znacznie łatwiej osiągnąć zakładany przez siebie cel.

Tabletki i plastry

Sprzymierzeńców można szukać nie tylko w żywych osobach, ale także wszelkich środkach, które również mogą pomóc nam wygrać z tym nałogiem. Szczególnie dziś na rynku jest ich całe mnóstwo, co już samo w sobie jest sporą korzyścią. Tym bardziej że tabletki na rzucenie palenia czy plastry kupić można już nie tylko w apletach. Wśród najpopularniejszych tego typu produktów, które mają pomóc w walce z nikotyną, zaliczamy tabletki Desmoxan czy Tabex. Czy jednak taka terapia w ogóle jest skuteczna? Nie brak tych, którzy w takie kuracje nie wierzą. Być może słusznie, bo jednak najważniejsze jest tutaj samozaparcie, choć nie ukrywajmy, że tabletki mające na celu odzwyczajenie naszego organizmu od nikotyny są pomocne. Oczywiście mitem jest, że przestaniecie wówczas palić z dnia na dzień, bo to mało realne. Mimo wszystko na pewno ilość wypalanych dziennie papierosów będzie się zmniejszać. Co najważniejsze uzależnienie od nikotyny leczone jest tu bez skutków ubocznych jej odstawienia. Dla palaczy, którzy przynajmniej na obecną chwilę nie myślą natomiast o tym, czy i jak rzucić palenie polecamy z kolei pastylki Detusan, które łagodzą kaszel palacza, a ten zazwyczaj jest bardzo intensywny.
WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW