poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł

sex, potencja

(52 produkty)

Suplementy Sex, potencja w aptece online

Nie jest tajemnicą, że z erekcją problemy ma wielu mężczyzn. Najlepiej świadczą o tym wyniki, które jasno wskazują na to, że nawet jeden na pięciu stosunków jest nieudanych ze względu na problemy z erekcją. Na szczęście z zaburzeniami wzwodu można sobie poradzić.

Problemy w każdym wieku

Zacząć trzeba od tego, że problemy z erekcją mogą dotyczyć mężczyzn w każdym wieku i nie jest prawdą, że borykają się z nimi tylko mężczyźni dojrzali. Również taki problem może dotyczyć dwudziestolatka, choć oczywiście zdarza się to zdecydowanie rzadziej. W przypadku młodych mężczyzn bardzo często przyczyną są nerwy. Zwłaszcza jeśli do zbliżenia z partnerką dochodzi po raz pierwszy. Wówczas nie chcąc jej zawieść, mogą pojawić się problemy z erekcją. Jak sobie z tym radzić? Przede wszystkim podejść do wszystkiego spokojnie i się nie spieszyć. Za każdym kolejnym razem na pewno będzie lepiej. Oczywiście warto odstawić też papierosy oraz alkohol, jeśli oczywiście z tych używek korzystamy. Badania wskazują na to, że nawet 85% mężczyzn ma problem z erekcją właśnie przez papierosy. Podobnie sprawa ma się z mężczyznami bardziej doświadczonymi w sprawach seksu, a więc 30- czy 40-letnimi. Wielu mężczyzn w tym wieku jest znerwicowanych, co również może być przyczyną problemów z erekcją. Często wystarczy porządnie wypocząć. U starszych mężczyzn przede wszystkim spada poziom testosteronu, który jest odpowiedzialny za męskie libido. Poza tym problemy z erekcją mogą być spowodowane wszelkimi chorobami jak zaburzenia krążenia, schorzeniami układu moczowego, chorobami prostaty, cukrzycą, chorobami nerek, wątroby, tarczycy, schorzeniami neurologicznymi, chorobami kręgosłupa czy zaburzeniami psychicznymi. Wpływ na to mogą mieć również zażywane przez mężczyznę leki. Nie warto się tego problemu wstydzić i zdecydować się na wizytę u lekarza. Pomóc może nawet lekarz rodzinny, choć radzimy udać się do specjalisty, a więc urologa czy seksuologa.

Leki

Najpopularniejszym lekiem, który ma pomóc skutecznie walczyć z problemami erekcji, jest dobrze wszystkim znana viagra. To jednak nie wszystko, bo apteki są dziś nimi przepełnione. Co ważniejsze istnieją również leki na problemy z erekcją bez recepty. Problemy takie rozwiązać mogą dostępne w aptece internetowej Braveran, Erekton czy Maxigra. One powinny poprawić jakość seksualnego życia mężczyzny. Na problemy psychiczne pomóc może natomiast MenMag czy Vitotal.

Coś dla kobiet

Zauważmy, że problemy z libido dotyczą nie tylko mężczyzn, ale i kobiet. Na szczęście także i one mogą wspomagać się tutaj dostępnymi lekami. Dobrze wypadają na przykład Spontanea czy Liderin, po które zresztą kobiety sięgają coraz częściej i to nie tylko te wiekowe, które mają mniejszą ochotę na seks. Obecnie dotykają one także kobiet w pełni wieku, które powinny czerpać z niego radość. Przyczyną takiego stanu jest zła dieta czy niezdrowy styl życia. Powyższe leki pomagają nam się z tym problemem uporać.
WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW