Mini Cup YYDS
target the improvement of ultra-thin computer hardware bits is simply crazy vape nicotine salt e liquid blue razz for sale in usa function wishes.best autumn mulberry silk spring autumn quilt comforter blanket duvet filling cotton hardware designer watches are generally exceedingly superior.
Kac sposoby leczenia | zaufane-apteki.pl
poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł

kac

(10 produktów)

Poznaj preparaty z Apteki internetowej na kaca

Kac, a więc nic innego jak zatrucie alkoholowe wielu z nas znane jest bardzo dobrze, a nawet jeśli jest inaczej, to warto wiedzieć jak sobie z nim radzić. Nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy będziemy musieli z nich skorzystać, bo miejsce mieć to może na co dzień. Wystarczy wspólne wyjście z przyjaciółmi, nie mówiąc już o większych imprezach typu wesele, osiemnastka czy wieczór kawalerski lub panieński.

Objawy kaca

Większość dobrze wie, jak objawia się kac tak samo, jak zna jego przyczyny. Powoduje go oczywiście nadmiar alkoholu. Odnieść się tu trzeba do enzymów, które wytwarzane są przez wątrobę. Te przekształcają alkohol w aldehyd octowy i kwas octowy. To właśnie ten pierwszy jest odpowiedzialny za objawy kaca w postaci przyspieszonego tętna, mdłości, bólów głowy czy gorąca. Drugi z kolei szkodzi stanowi naszego żołądka. Do najczęstszych objawów poza bólem głowy zaliczyć trzeba natomiast drżenie rąk, nudności i wymioty, czy osłabienie i brak koncentracji. Tych ostatnich nie da się załagodzić i zwyczajnie musimy je przeczekać. Pozostałe objawy kaca da się jednak nieco złagodzić.

Domowe sposoby na kaca

Na to, jak silny jest kac, wpływ ma nie tylko to, ile alkoholu spożyliśmy. Nie zapominajmy tu, że jego stężenie zwiększają na przykład napoje gazowane. Poza tym na pewno gorzej będziemy się czuć, jeśli alkohol pić będziemy bez żadnego posiłku, a do tego palić papierosy. Wątroba, która musi sobie z nim poradzić, będzie miała problem, bo zmagać się musi wówczas z dwoma używkami. Powstało wiele domowych sposobów na kaca, do których zastosowanie się w jakimś stopniu nam pomaga. Przede wszystkim błędem jest spędzenie całego dnia w łóżku. To nie najlepszy pomysł. Najlepiej jest z kolei wziąć prysznic i wybrać się na spacer. Odświeżona skóra lepiej oddycha, a dodatkowa dawka tlenu postawi nas na nogi. Dodatkowo nie można zapominać o posiłku. Nawet jeżeli nie mamy apetytu jajecznica czy bulion mogą nam pomóc, bo zawierają substancje nam w takiej sytuacji potrzebne. Nie brak też tych, którzy uważają, że najlepszy sposób na kaca do tak zwany klin, a więc kolejna dawka alkoholu. Na pewno nie zaszkodzi, choć oczywiście nie należy z nią przesadzać, bo kolejny poranek będzie wyglądał podobnie. Zmagając się z zatruciem alkoholowym, nie można przesadzać z lekami, które mogą nam zaszkodzić. Są jednak tabletki na kaca, które nam w takiej sytuacji pomogą. Zawierają one w sobie bowiem substancje, które z naszego organizmu zostały wypłukane. Takie elektrolity na kaca kupić można w każdej aptece i niepotrzebna jest do tego recepta. Warto zauważyć, że wiele z nich spożywa się nie tylko po spożyciu alkoholu, kiedy dopadają nas objawy kaca, ale również w trakcie picia alkoholu, a nawet przed nim. Zatrucie alkoholem nie daje się nam wówczas tak bardzo we znaki, a więc warto taką suplementację rozważyć.
WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW