poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł

problemy z włosami

(166 produktów)

Lekarstwa na problemy z włosami w aptece online

Obecnie zdrowe włosy to rzadkość. Niestety niszczone są na wiele sposobów, a ich trwałości nie sprzyjają zanieczyszczone powietrze, chlorowana woda czy też ciepło pochodzące z suszarki. Tym samym wielokrotnie narzekamy na problemy z włosami, a w szczególności na rozdwojone końcówki czy też włosy wysuszone. Poza tym włosy zwyczajnie mogą nam wypadać. Jak radzić sobie z tymi dolegliwościami?

Wypadanie włosów

Przy wypadaniu włosów skupić się trzeba na przyczynach takiego stanu rzeczy. Tak więc włosy wypadać mogą z wielu powodów. Dzieje się tak w przypadku chorób skóry, ale też zażywanych leków. Nie zapominajmy też o toksynach. Na całe szczęście w aptece internetowej jest dziś wiele preparatów, które wzmacniają nasze włosy i zapobiegają przed ich wypadaniem. Wiele z nich pewnie znacie. Kondycję włosów poprawiają bowiem między innymi Belissa czy L'biotica. Wymieniać tak zresztą można byłoby długo.

Włosy zniszczone i matowe

Przy włosach matowych i zniszczonych, które mają skłonność do łamania, musisz przede wszystkim zadbać o ich regenerację. Nie zrobisz tego w inny sposób, aniżeli dostarczając do organizmu lub bezpośrednio do włosów witamin i minerałów. Mniej istotne jest to, w jakiej formie je dostarczycie. Oczywiście nie brak suplementów, które dostępne są w tabletkach. Wydaje się mimo wszystko, że lepiej sprawdzą się tutaj wszelkie płukanki. Wówczas terapia mająca na celu regenerację włosów trwa znacznie krócej. Nie tylko wspomagają one ich wzrost, ale również odżywiają cebulki i pomagają w utrzymywaniu wody.

Włosy przetłuszczające się

Włosy mogą się też przetłuszczać. Wówczas trzeba przede wszystkim pomyśleć o odpowiedniej pielęgnacji. W praktyce oznacza to ich mycie nawet codziennie. Z czasem wytrzymywać powinny coraz dłużej. Poza tym ważny jest wybór odpowiedniego środka, a więc delikatnego szamponu przeznaczonego do włosów przetłuszczających się i nadającego się do codziennej pielęgnacji. Stronić trzeba natomiast od wszelkich preparatów nabłyszczających, a włosy płukać pod wodą letnią.

Włosy siwe

Większość osób, a przede wszystkim kobiet na siwe włosy reaguje paniką i farbuje je jak najszybciej. Nie ma w tym nic złego, choć okazać się może, że siwe włosy dodają Ci uroku. Jeśli już decydujecie się mimo wszystko na farby, pamiętajcie, aby farbować je regularnie, bo w innym wypadku pojawiać się będą siwe odrosty. Ważna jest też pielęgnacja farbowanych włosów, które są bardziej obciążone. Najlepiej natomiast jeśli będziecie zapobiegać siwiźnie, a nie z nią walczyć. To nie trudne, ponieważ rynek bogaty jest w delikatne szampony, które wpływają na intensywność koloru Twoich włosów. W średnio zaawansowanym wieku, kiedy to włosy mogą zacząć siwieć, warto o nim pomyśleć. O pielęgnacji włosów powinno się więc pamiętać przez całe życie, a nie dopiero wtedy, kiedy coś im dolega. Pamiętaj, że zadbane włosy dodadzą Ci pewności siebie i poprawią Twój wygląd.
WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW