poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł
LEKI I SUPLEMENTYKOSMETYKI
zestawy sezonowe polecane
EAN: 4031626711014
HYSAN 10 ml aerozol
wyślij zapytanie

HYSAN 10 ml aerozol

długotrwale udrażnia, nawilża i oczyszcza śluzówkę nosa

16,99

czekamy na dostawę

16,99
wysyłka: czekamy na dostawę koszt wysyłki: od 9 zł, darmowa wysyłka od 300 zł, szczegóły >> konsultacja farmaceuty oraz możliwość zamówień tel. 500 125-155 pn-pt 8-19:00
producent / dystrybutor:
typ produktu:
wyrób medyczny
postać:
aerozol
pojemność / waga:
10 ml
dla kogo:
dorośli
Opis:
Hysan aerozol do nosa służy do długotrwałego nawilżania i lepszego oczyszczania śluzówki nosa oraz udrażniania nosa.

Działanie i zastosowanie:
Aerozol do nosa Hysan jest roztworem do rozpylania do nosa. Roztwór ten zawiera hialuronian sodu, który jest naturalną substancją występującą w organizmie człowieka. Poza tym zawiera on dodatkowo różne sole. Składniki aerozolu zostały dobrane w taki sposób, że szczególnie dobrze odpowiadają one naturalnym właściwościom błony śluzowej nosa. Także zaleca się jako środek wspomagający w przypadku nieżytu nosa. Często zdarza się, że wskutek szczególnych uwarunkowań lub okoliczności nos traci swoją naturalną wilgotność i wysycha. Obejmują one nie tylko suche powietrze w pomieszczeniach, kurz, wiatr lub zimno, ale także może się to wydarzyć wskutek nieżytu nosa. U wielu ludzi powstaje przy tym nieprzyjemne uczucie suchości nosa, a niewystarczające nawilżenie wpływa także niekorzystnie na naturalną funkcję regeneracji śluzówki nosa. Stosowanie aerozolu do nosa Hysan pomaga w takich przypadkach w przywróceniu wilgotności śluzówki nosa. Ułatwia on swobodne oddychanie przez nos oraz oczyszczanie nosa. Aerozol do nosa Hysan zawiera naturalną substancję – hialuronian sodu. Substancja ta ma dwie właściwości, które sprawiają, że wydaje się ona szczególnie nadawać do tego typu wskazań: dobrze trzyma się błony śluzowej nosa i tworzy warstwę ochronną, która utrzymuje się na długo. Poza tym jest ona higroskopijna, czyli, po prostu, posiada ona wysoką zdolność wiązania wody. Aerozol do nosa Hysan nie zawiera środków konserwujących i gazu. Ponieważ hialuronian sodu jest naturalną substancją występującą w organizmie człowieka, unika się niepotrzebnego ryzyka alergii.

Skład:
Hialuronian sodu 0,04%

Stosowanie:
Sposób użycia:

Przed każdym zastosowaniem należy zdjąć nasadkę z dozownika.
Przycisnąć dozownik do momentu aktywacji rozpylania roztworu (zazwyczaj 1-2 razy). Teraz system jest gotowy do stosowania. Otwór dozownika należy wprowadzić do otworu nosowego i przycisnąć jeden raz dozownik wykonując przy tym lekki wdech. W zależności od potrzeb rozpylać kilka razy dziennie 1-2 dawki aerozolu do każdego otworu nosowego. Ze względów higienicznych należy wytrzeć dozownik po każdym użyciu i nałożyć nasadkę. Ze względów higienicznych i w celu uniknięcia ewentualnego przeniesienia zakażenia każdy aerozol powinien być używany tylko przez jedną osobę. Z tego względu zaleca się także wycieranie otworu dozownika po użyciu i utrzymywanie go w suchości. Po otwarciu zużyć w ciągu 6 miesięcy.
Sposób stosowania:
Z uwagi na to, że aerozol do nosa Hysan nie zawiera środków konserwujących, jest on szczególnie dobrze tolerowany także w przypadku długotrwałego stosowania. Dlatego też bez wahania można go stosować dĪużej. Zgodnie z aktualnym stanem wiedzy aerozol do nosa Hysan może być stosowany zarówno u dzieci, jak i u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią. Zazwyczaj aerozol do nosa Hysan stosuje się trzy razy dziennie rozpylając po 1 do 2 dawek aerozolu do każdego otworu nosowego, jednakże można go stosować także częściej. Brak ograniczeń odnośnie do okresu stosowania.

Ostrzeżenia:
Nie należy stosować aerozolu do nosa Hysan w przypadku wystąpienia reakcji nadwrażliwości (np. świądu, zaczerwienienia). Objawy te zazwyczaj szybko ustępują po przerwaniu stosowania. W przypadku stosowania dodatkowej, innej farmakoterapii w postaci aerozolu lub kropli do nosa należy zachować odstęp co najmniej 30 minut, przy czym aerozol do nosa Hysan należy stosować na zakończenie. W przypadku wątpliwości, czy można łączyć i w jaki sposób można łączyć ze sobą wiele preparatów do stosowania do nosa, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Zawartość opakowania:
1 opakowanie zawiera 10 ml aerozolu.

Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, chroniąc od światła i wilgoci.
4.90 1 5 0
średnia ocena: 4.90
oceń
     

trwa wysyłanie opinii...

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW