poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł
LEKI I SUPLEMENTYKOSMETYKI
zestawy sezonowe polecane
EAN: 8718053571935
NAILNER XXL 35 ml spray
NAILNER XXL 35 ml spray NAILNER XXL 35 ml spray
wyślij zapytanie

NAILNER XXL 35 ml spray

leczy grzybicę paznokci

28,99

czekamy na dostawę

28,99
wysyłka: czekamy na dostawę koszt wysyłki: od 9 zł, darmowa wysyłka od 300 zł, szczegóły >> konsultacja farmaceuty oraz możliwość zamówień tel. 500 125-155 pn-pt 8-19:00
producent / dystrybutor:
typ produktu:
produkt leczniczy
postać:
spray
pojemność / waga:
35 ml
dla kogo:
dorośli, seniorzy, dzieci pow. 13 roku
Opis:
Nailner XXL to spray, który leczy grzybicę paznokci.

Działanie i zastosowanie:
Stop paznokciom zniszczonym przez grzybicę. Spray przeciw grzybicy paznokci tworzy środowisko niekorzystne do rozwoju dermatofitów
Testowany klinicznie. Udowodniona skuteczność w leczeniu grzybicy paznokci. Grzybica paznokci to często występującą i przykra dolegliwość, która może powodować dyskomfort i zakłopotanie. Unikalny opatentowany system zapewniający wnikanie substancji czynnych w płytkę paznokcia  zmienia środowisko na niekorzystne dla grzyba i zwalcza zakażenie paznokcia. Poprawa jest widoczna po zaledwie kilku tygodniach. Nailner Spray jest innowacyjnym i nowym na rynku produktem dostępnym bez recepty. Wykazano, że zawarte substancje czynne są pomocne w zwalczaniu grzybicy paznokci i zapewniają ochronę przed zakażeniem nowo wyrośniętym paznokciom. Preparat Nailner został przebadany klinicznie. Wygodny w użyciu spray umożliwia łatwą i szybką aplikację. Zawartość opakowania wystarcza na około 200 aplikacji. Jedna aplikacja zapewnia dawkę wystarczającą do leczenie paznokcia palucha lub trzech małych palców u nóg.

Skład:
Mleczan etylu, woda, gliceryna, kwas mlekowy, kwas cytrynowy.

Stosowanie:
Nailner Spray należy stosować:
  • dwa razy na dobę (rano i wieczorem) przez co najmniej 4 tygodnie
Po upływie tego okresu aplikacje można ograniczyć do jednej dziennie, do czasu wyrośnięcia zdrowego paznokcia. Należy pokryć całą powierzchnię zakażonych paznokci, rozpylając preparat z odległości 10-15 cm. Aby uniknąć poplamienia, przed zastosowaniem preparatu należy zabezpieczyć powierzchnię pod stopą lub ręką, na którą aplikowany jest spray. Po zaaplikowaniu preparatu na paznokcie, należy pozostawić do wyschnięcia na 1-2 minuty przed założeniem skarpety, buta lub rękawiczki. Nailner Spray można także stosować profilaktycznie. W celu zapobiegania zakażeniom grzybiczym paznokci należy używać raz dziennie. Po każdym użyciu należy dokładnie zamknąć spray nasadką.

Ostrzeżenia:
Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu preparatu z oczami i/lub błonami śluzowymi. W przypadku wystąpienia reakcji uczuleniowej lub podrażnienia należy przerwać stosowanie. Produkt łatwopalny. Nie wdychać.

Zawartość opakowania:
1 opakowanie zawiera 35 ml sprayu.

Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, chroniąc od światła i wilgoci.
4.87 1 5 0
średnia ocena: 4.87
oceń
     

trwa wysyłanie opinii...

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

WYSYŁKAod 9 zł
SZYBKAWYSYŁKA
7 FORMPŁATNOŚCI
4.000PRODUKTÓW