poprawiamy jakość życia Zgodnie z prawem
Polska sprawdź legalność naszej apteki w rejestrze aptek
wartość koszyka: 0 pln ; ; dostawa od 8 pln, do darmowej brakuje 300 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 8 pln, do darmowej brakuje 300 pln
do zapłaty 0 pln
LEKI I SUPLEMENTYKOSMETYKI
zestawy sezonowe polecane

NAILNER XXL 35 ml spray

leczy grzybicę paznokci

28,99 pln

czekamy na dostawę

28,99 pln
dostępność: czekamy na dostawę
dostawa: od 8 pln, darmowa dostawa od 300 pln, wysyłka zagraniczna za 59 pln bez względu na ilość zamówionych produktów oraz formę płatności
KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT
producent:
typ produktu:
produkt leczniczy
forma produktu:
spray
pojemność / waga:
35 ml
dla kogo:
dorośli, seniorzy, dzieci pow. 13 roku
Opis:
Nailner XXL to spray, który leczy grzybicę paznokci.

Działanie i zastosowanie:
Stop paznokciom zniszczonym przez grzybicę. Spray przeciw grzybicy paznokci tworzy środowisko niekorzystne do rozwoju dermatofitów
Testowany klinicznie. Udowodniona skuteczność w leczeniu grzybicy paznokci. Grzybica paznokci to często występującą i przykra dolegliwość, która może powodować dyskomfort i zakłopotanie. Unikalny opatentowany system zapewniający wnikanie substancji czynnych w płytkę paznokcia  zmienia środowisko na niekorzystne dla grzyba i zwalcza zakażenie paznokcia. Poprawa jest widoczna po zaledwie kilku tygodniach. Nailner Spray jest innowacyjnym i nowym na rynku produktem dostępnym bez recepty. Wykazano, że zawarte substancje czynne są pomocne w zwalczaniu grzybicy paznokci i zapewniają ochronę przed zakażeniem nowo wyrośniętym paznokciom. Preparat Nailner został przebadany klinicznie. Wygodny w użyciu spray umożliwia łatwą i szybką aplikację. Zawartość opakowania wystarcza na około 200 aplikacji. Jedna aplikacja zapewnia dawkę wystarczającą do leczenie paznokcia palucha lub trzech małych palców u nóg.

Skład:
Mleczan etylu, woda, gliceryna, kwas mlekowy, kwas cytrynowy.

Sposób użycia i dawkowanie:
Nailner Spray należy stosować:
  • dwa razy na dobę (rano i wieczorem) przez co najmniej 4 tygodnie
Po upływie tego okresu aplikacje można ograniczyć do jednej dziennie, do czasu wyrośnięcia zdrowego paznokcia. Należy pokryć całą powierzchnię zakażonych paznokci, rozpylając preparat z odległości 10-15 cm. Aby uniknąć poplamienia, przed zastosowaniem preparatu należy zabezpieczyć powierzchnię pod stopą lub ręką, na którą aplikowany jest spray. Po zaaplikowaniu preparatu na paznokcie, należy pozostawić do wyschnięcia na 1-2 minuty przed założeniem skarpety, buta lub rękawiczki. Nailner Spray można także stosować profilaktycznie. W celu zapobiegania zakażeniom grzybiczym paznokci należy używać raz dziennie. Po każdym użyciu należy dokładnie zamknąć spray nasadką.

Ostrzeżenia:
Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu preparatu z oczami i/lub błonami śluzowymi. W przypadku wystąpienia reakcji uczuleniowej lub podrażnienia należy przerwać stosowanie. Produkt łatwopalny. Nie wdychać.

Zawartość opakowania:
1 opakowanie zawiera 35 ml sprayu.

Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, chroniąc od światła i wilgoci.
średnia ocena: 4.95
oceń:
     

trwa wysyłanie opinii...

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

DOSTAWAod 8 zł
WYSYŁKAW CIĄGU 24h
WYSYŁKIZAGRANICZNE za 59 zł
4.000PRODUKTÓW